תקנון ותנאי שימוש באתר “ספרי סיון”

מבוא

-“מפעילת האתר”- ספרי סיון ע.מ. 021473954

– התקנון מנוסח בלשון זכר, מטעמי נוחיות בלבד, אולם הוא מתייחס לבני שני המינים. 

– דין רוכש באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה ותנאי השימוש של האתר והסכים להם. 

רכישה באתר

 1. המזמין חייב למלא פרטי זיהוי מדויקים, לרבות פרטי אמצעי התשלום באופן מלא. במידה ומפעילת האתר לא תקבל אישור לנכונות הפרטים, או שתקבל הודעה כי אינם תקפים או נכונים, אזי תהא רשאית לבטל באופן מיידי את ההזמנה. הגשת פרטים אישיים כוזבים בהקשר זה, לרבות ביחס לאמצעי תשלום, מהווה עבירה פלילית כאמור בחוק העונשין, התשל”ז-1977 והינה אסורה מכל וכל.
 1. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לפנות אל הגורם הרלוונטי לתשלום (כגון בנקים) ו/או לרשויות אכיפת החוק במקרים של חשד למעשה אסור בקשר לאמצעי תשלום.
 1. התשלום באתר ייעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד. כרטיסי האשראי המכובדים באתר הינם כל כרטיסי האשראי המונפקים בישראל וכן כרטיסי אשראי בינלאומיים למעט אמריקן אקספרס. לא ניתן לרכוש באתר באמצעות שיקים, תווי קנייה, כרטיסי מתנה, תלושי שי, זיכויים וקופונים.
 1. מפעילת האתר לא תאשר את ההזמנה לביצוע אלא לאחר שתקבל אישור לגבי העברת התשלום מאת המזמין. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לסרב לקבל  תשלום ממזמין מסוים, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
 1. לאחר ביצוע הרכישה יקבל המזמין חשבונית מס/קבלה בדואר האלקטרוני אותו מילא בפרטי הרכישה. מסמך זה יהווה אישור על ביצוע ההזמנה וקליטתה במערכת האתר.
 1. המזמין פוטר בזאת את מפעילת האתר, לרבות נציגיה, עובדיה, מנהליה והפועלים מטעמה, מכל אחריות ו/או חבות הקשורה ו/או המתייחסת לרישום ו/או גביה ו/או סליקה אשר אינה מתבצעת ישירות על ידי מפעילת האתר.
 1. מפעילת האתר רשאית לבצע כל שינוי באתר, לרבות בשירותים ו/או בסוג הספרים המוצעים באתר למכירה.
 1. מפעילת האתר רשאית לבצע שינוי בתקנון זה. התקנון החדש לא יחול על רכישות שבוצעו טרם השינוי אלא יתייחסו אל התקנון הישן כלשונו.

הזמנה משובשת

 1. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. מפעילת האתר לא תספק את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי מפעילת האתר. אם לא תקבל חשבונית מס/קבלה לאחר ביצוע ההזמנה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני sivan.mybooks@gmail.com או בטלפון 052-5585673. אנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

תנאי אספקת הספרים

 1. משלוח הספרים מתבצע על ידי דואר ישראל בדואר רשום.
 1. המשלוחים ישלחו לכתובת שהוזנה במסגרת רישום המזמין לאתר בתום שלושה ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. זמן האספקה יקבע על ידי דואר ישראל ובאחריותה בלבד.
 1. יצוין כי ייתכן זמן אספקה ארוך יותר בתקופות החגים, בשבוע הספר ובעת ספירת המלאי בין 25-31 לדצמבר.
 1. אספקת הספרים תתבצע לכל כתובת בשטח מדינת ישראל המוכרת על ידי דואר ישראל ובמדינת ישראל בלבד.
 1. במידה והמשלוח אבד בדואר, יתבצע משלוח נוסף תוך 7 ימי עסקים.
 1. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א´-ה´) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג חגים ומועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק. 

ביטול עסקה

 1. ביטול עסקה לגבי ספר שנרכש באתר אפשרי עד 14 יום מיום קבלת החשבונית.
 1. ביטול העסקה כפוף לכך שלא נעשה כל שימוש בספר והוא במצב חדש. החזר כספי ייעשה עפ”י דין.
 1. הודעה על ביטול עסקה תימסר למפעילת האתר באחת מהדרכים הבאות: בכתובת הדואר האלקטרוני sivan.mybooks@gmail.com או בטלפון- 052-5585673.
 1. לאחר ביצוע ביטול העסקה יקבל המזמין חשבונית זיכוי בדואר האלקטרוני שאליו נשלחה חשבונית מס/קבלה בזמן ביצוע העסקה, אותו מילא בפרטי הרכישה. מסמך זה יהווה אישור על ביצוע הביטול.
 1. להחזרת ספרים שנרכשו ממפעילת האתר יש להחזיר את הספר (בדואר רשום או בדרך אחרת) למשרדי ספרי סיון בכתובת ביאליק 35 נס ציונה, מיקוד 7409229. בעת שליחת הספר בדואר, יש להקפיד לארוז אותו כך שלא ייפגם בעת המשלוח ולצרף מכתב עם שם מלא, כתובת ומספר טלפון. מזמין שהחזיר ספר בהתאם לנוהל זה יהיה זכאי לזיכוי כספי במידה והחזיר את הספר במצב חדש בצירוף מספר חשבונית המעידה שנרכש ישירות מההוצאה עד 14 יום מיום הקניה.

אבטחת מידע ופרטיות

 1. מפעילת האתר מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים באתר, אלא לצרכי ביצוע ההזמנות.
 1. מפעילת האתר לא תשמור את פרטי המזמינים לרבות פרטי האשראי בכל מאגר מידע מטעמה או מטעם ספקית שירותי הסליקה.

קניין רוחני

 1. כל זכויות הקניין הרוחני במוצרים המפורסמים באתר, שייכות לספרי סיון ע.מ. 021473954 וכן כל הזכויות באתר עצמו, לרבות זכויות יוצרים במאפיינים גרפיים, סגנון עיצובי, פיתוחים, טקסטים, תמונות, צילומים, איורים, וידאו, פורמט וקונספט, שייכים למפעילת האתר ואין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו.
 1. כל משתמש באתר, מתחייב להימנע לחלוטין מכל ניסיון לאיסוף מידע על האתר, הפעלה או סיוע לפעולת יישום מחשב או כל אמצעי אחר שמטרתו סריקת ו/או העתקת ו/או אחזור ו/או כריית מידע, להימנע מביצוע ו/או גרימת שינוי כלשהו באתר, ובכלל זה שלא להתערב בקוד המקור של האתר.

סמכויות שיפוט

 1. כל מחלוקת משפטית הנובעת מהשימוש באתר או קשורה בו, תידון בבית המשפט בישראל בלבד, המוסמך לצורך אותו ענין, על פי הדין הישראלי בלבד.